Stefanel'den şık hırkalar Dökümlü, uzun hırkalar; -Moda -SosyetePLUS

Stefanel'den şık hırkalar Dökümlü, uzun hırkalar; günlük hayat, ofis hatta özel davetler için biçilmiş kaftan.

Stefanel'den şık hırkalar Dökümlü, uzun hırkalar; günlük hayat, ofis hatta özel davetler için biçilmiş kaftan.

Tarihi: 17.09.2012 17:32:32

Aksesuar seviyorsanız, farklı kalınlıktaki kemerler ile uzun hırkalara ayrı bir hava katmak da mümkün.
 
Stefanel, bulunduğunuz her ortama uygun bir hırka modeli bulabileceğiniz geniş bir yelpaze sunuyor. Stefanel koleksiyonundaki hırka modellerini; mini elbiseler, taytlar, dar paçalı pantolonlar, kısa şortlar ya da gece elbiseleri ile kombinleyerek kullanabilirsiniz.
 
Sonbahar- kış koleksiyonundaki eşofman rahatlığından esinlenilen pantolonlar, örgü hırkalarla bütünlenerek özgür ruhlu gezgin stilin ipuçlarını veriyor. Modern gardıroplarda yerini alan uzun elbiseler hırkalarla tamamlanarak şehirli kadın için günlük yaşamda tam bir kurtarıcı haline geliyor. İpek bluzlar üstüne giyilen hırkalar da gizemli bir çekicilik yaratıyor. Hırkaların yanı sıra akıcı bir siluet oluşturan trikolar, tunik havası yaratan kazaklar da Stefanel’de bu sezonun en dikkat çekici parçaları arasında yer alıyor.

Şehirli Stefanel kadını, spor ve rahat kıyafetlerle özgür ruhunu yansıtırken, feminen şıklığından da ödün vermiyor. Stefanel’in kadınların çekiciliğine vurgu yapan koleksiyonu, sonbaharın romantik havasıyla birleşince baştan çıkarıcı bir özelliğe kavuşuyor. Şehirli kadın, yoğun iş hayatı ve günlük yaşamın koşturmacısı içinde şıklığı kadar rahatlığını da ön planda tutuyor. Stefanel, sonbahar-kış koleksiyonunun genel ruhunu yansıtan sportif ama bir o kadar da sofistike tasarımlarıyla kadınların günün her saati çekici görünmelerini sağlıyor

Haberin Okunma Sayısı : 870

YORUMLAR