Survivor Ertunga Gemuhluoğlu Kimdir, Biyografi, Ha -Röportaj -SosyetePLUS

Survivor Ertunga Gemuhluoğlu Kimdir, Biyografi, Hayatı

Survivor Ertunga Gemuhluoğlu Kimdir, Biyografi, Hayatı

Yazar: serdar Mercan

Tarihi: 02.03.2014 22:18:32

Survivor’da dengeler değişiyor, ünlüler takımı her ne kadar güçlü olsa da gönüllüler takımında öyle bir isim geldi ki en iddialı yarışmacılardan birisi olarak görülüyor. Survivor Ertunga Gemuhluoğlu kimdir? sorusunu duyar gibiyim. Sizlere bu vücut olarak epey kaslı ve çevik yarışmacıyı tanıtacağız. Duruşu ile dikkatleri üzerine çeken merak edilen isimlerden birisi olmuştur.

Ertunga Gemuhluoğlu, 1978 yılında dünyaya gelmiştir.Ankara doğumlu olan yarışmacı hakkında henüz yeterli bilgi bulunamıyor. Yarışmacı hakkında edindiğimiz yeni bilgileri güncel olarak bu yazının devamında sizlerle paylaşacağız. Zorlu Survivor adasında Ertunga Gemuhoğlu‘nun nasıl bir mücadele vereceğini ve performansını tüm Survivor seyircisi merakla bekliyor. Ertunga Gemuhoğlu bu zorlu ada hayatında açlığa, zorlu mücadelelere, takım arkadaşlarına ve adaya alışabilecek mi? Bütün bu soruların cevabını ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz. Ertunga Gemuhluoğlu hakkında yeni gelişmeleri ve güncel haberleri sizlerle paylaşacağız.

Survivor ünlüler gönüllüler 2014 yarışmasında yarışacak ünlü ve gönüllü tüm yarışmacılar belli oldu..gönüllüler takımında yaş ve cüsse itibari ile digerlerinden ayrılan ertunga gemuhluoğlu bu sene gönüllülerin kaptanı olacak gibi görünüyor.

Survivor Ertunga Gemuhluoğlu iri kaslı vücudu ile geçen seneki bozok u andırıyor..

Ertunga Gemuhluoğlu, 1978 yılında dünyaya gelmiştir.Ankara doğumlu olan yarışmacı 175 boyunda ve 72 kilo agırlıgındadır..bu sene survivorda yapılan yarışmalarda adından en çok söz ettirecek yarışmacılardan olacak gibi görünüyor..

Survivor ertunga gönüllüler takımının kaptanı olursa hasan yanlızoglu gibi gönüllüeri sırtlayan bir kaptan mı yoksa bozok gören gibi dagıtan bir kaptan mı olacak merak konusu..

Survivor Ertunga’nın Doğum Yeri: Ankara

Survivor Ertunga’nın Doğum Tarihi: 1978

Survivor Ertunga’nın Boyu: 175 cm

Survivor Ertunga’nın Kilosu: 72 kg

 

Haberin Okunma Sayısı : 10679

YORUMLAR